O nas

Bialski Klub Miłośników Fantastyki „Biały Kruk” powstał w czerwcu 2014 roku w Białej Podlaskiej jako wspólna inicjatywa grupy przyjaciół i znajomych, którzy postanowili działać na rzecz integracji lokalnego środowiska fanów tej tematyki.

W tej lub innej formie „Biały Kruk” istnieje jednak od połowy 2005 roku. Dotychczas uczestniczyliśmy m.in. w przygotowaniach do konwentów Wizkon 2005 i 2006, a także zorganizowaliśmy konwenty Biały Kruk 2006 i 2007. Jednym z naszych ostatnich przedsięwzięć są Bialskie Dni Fantastyki 2014.

Stowarzyszenie powstało natomiast z potrzeby ułatwienia sobie wielu czynności formalnych i prawnych, koniecznych dla rozwoju prowadzonej przez nas działalności. Szczegółowy opis działalności BKMF „Biały Kruk” znajduje się w naszym statucie, którego aktualną wersję można pobrać tutaj.


Zarząd Stowarzyszenia

Paweł Grzegorz Iwaniuk
Prezes stowarzyszenia

Anna Salwin
Wiceprezes

Katarzyna Iwaniuk
Sekretarz

Maciej Szczęsny
Skarbnik

Mariusz Kiesiński
Członek zarządu

Kontakt

Wszystkich zainteresowanych naszą działalnością zachęcamy do kontaktu. Nasze dane oraz formularz kontaktowy znaleźć można tutaj. Zapraszamy również do udziału w comiesięcznych spotkaniach klubu, o których szerzej informujemy na tej stronie.